Amanat Мәжіліс сайлауына 119, ал мәслихатқа 3821 кандидат ұсынды

Amanat партиясы Мәжіліс сайлауына 119 кандидат, мәслихаттар сайлауына 3821 кандидат ұсынатын болды, деп хабарлайды alashorda.kz сайты ҚазАқпаратқа сілтеме жасап.

«Бүгін саяси кеңес бюросының шешімімен съездіңбектуіне партиялық тізімнен 90 адамның және бір мандаттық округтер бойынша 29 адамның кандидатурасы ұсынылып отыр. Осылайша алдағы Парламент Мәжілісінің сайлауына қатысу үшін Amanat партиясының кезектен тыс XXV съезінде бекітуге 119 канидат ұсынылады», — деді партияның атөарушы хатшысы Елнұр Бейсенбаев.

Съезд делегаттары тізімге енген кандидаттарды мақұлдау туралы бірауыздан шешім шығарды.

Ал мәслихаттар сайлауына партия атынан 3821 адамның кандидатурасы ұсынылып отыр.

«Жаңа ғана біз үміткерлердің тізімін бекіттік. Amanat партиясы мәслихаттарға 3821, ал Мәжіліске 119 кандидат ұсынды. Міне олардың бәрі осы жерде. Бәріміз міне иық тірестіріп тұрмыз. Барлық өңірдің, барлық саланың өкілдері бар», — деді партия төрағасы Ерлан Қошанов.

Партия тізімі бойынша ұсынылған кандидаттар:

1. АВЕРШИН КОНСТАНТИН ВИКТОРОВИЧ

2. АДАМБЕКОВ ТІЛЕКТЕС СЕРІКБАЙҰЛЫ

3. АЙМАҒАМБЕТОВ АСХАТ ҚАНАТҰЛЫ

4. АЛИЕВА СЕВДА МИРБАШИРОВНА

5. АҚАНОВА ӘСИЯ АЙҚАНҚЫЗЫ

6. АРЫСТАНБЕКОВ ҚАИРБЕК ТӨЛЕНДІҰЛЫ

7. АСКЕРОВ ЭМИН ХАЛИЛОВИЧ

8. ӘБДИЕВ ЕРЛАН ТҰРСЫНБАЙҰЛЫ

9. ӘБЕНОВ МҰРАТ ӘБДҰЛАМИТҰЛЫ

10. ӘЛТАЙ АМАНЖОЛ ДҮЙСЕНБАЙҰЛЫ

11. ӘМІРҒАЛИЕВА АЙГҮЛ МАУЛЫШАРИФҚЫЗЫ

12. ӘМІРЖАНОВ ЖҰМАБАЙ КАБЕНҰЛЫ

13. ӘШІМБЕТОВ НҰРЖАН КЕМЕРҰЛЫ

14. ӘШІМЖАНОВ ЖАНАРБЕК САДЫҚАНҰЛЫ

15. БАЙҚАДАМОВ НАУРЫЗБАЙ СЕЙТҚАЛИҰЛЫ

16. БАЙТІЛЕСОВ НҰРСҰЛТАН ТӨЛЕНҰЛЫ

17. БАЙТҰҚ ҒАЛЫМ СИМБЕКҰЛЫ

18. БАШИМОВ МАРАТ СОВЕТҰЛЫ

19. БЕЙСЕНБАЕВ ЕЛНҰР САБЫРЖАНҰЛЫ

20. БЕЙСЕНҒАЛИЕВ БЕРІК ТҰРСЫНБЕКҰЛЫ

21. БЕКҚАЙРОВ НҰРСҰЛТАН БОЛАТҰЛЫ

22. БИЖАНОВА ГҮЛНАР ҚАДІРЖАНҚЫЗЫ

23. БИТИМОВ ӨМІРТАЙ МАҚАШҰЛЫ

24. БОЙЧИН АНАТОЛИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ

25. БӨРІБАЕВ МҰРАТ ЕРБОЛАТҰЛЫ

26. ДАНБАЕВА ЖҰЛДЫЗ СЕЙТКАМЗАҚЫЗЫ

27. ДАНИЛОВ АЛЕКСАНДР СЕРГЕЕВИЧ

28. ДЕМЕНТЬЕВА НАТАЛЬЯ ГРИГОРЬЕВНА

29. ЕЛЕУКЕН ЕСЕНТУГЕЛ БАЙМУХАМЕТҰЛЫ

30. ЕЛЕУОВ ҒАЛЫМЖАН АЛМАСБЕКҰЛЫ

31. ЕРГЕШБАЕВ МҰРАТ НӘЛХОЖАҰЛЫ

32. ЕРЖАНОВА БАЯН ХАМИДУЛЛАҚЫЗЫ

33. ЕРСАЙЫНҰЛЫ УАЙС

34. ЖУЛИН ЮРИЙ ВИКТОРОВИЧ

35. ЖҰМАҒАЗИЕВ ЭЛЬДАР ТЫНЫШБАЙҰЛЫ

36. ЖҰМАДІЛОВА САРАНГҮЛЬ АХМЕТКӘРІМҚЫЗЫ

37. ЗАКАРЬЯ КҮНСҰЛУ ДАЛЬТОНҚЫЗЫ

38. ЗАКИЕВА ДИНАРА БОЛАТҚЫЗЫ

39. ЗАЙЫТОВ РИНАТ РИФХАТҰЛЫ

40. ИМАШЕВА СНЕЖАННА ВАЛЕРЬЕВНА

41. ИСКАНДЕРОВА АҚЕРКЕ НҰРҒАЛИҚЫЗЫ

42. КАЗАНЦЕВ ПАВЕЛ ОЛЕГОВИЧ

43. КӘРІБЕК ДӘУЛЕТ ЖАМАУБАЙҰЛЫ

44. КЕРИМБЕК БОЛАТ БАҚБЕРГЕНҰЛЫ

45. КИМ ВЕРА АЛЕКСАНДРОВНА

46. КОЛОДА ДМИТРИЙ ВЛАДИМИРОВИЧ

47. КУЧИНСКАЯ ЮЛИЯ ВЛАДИМИРОВНА

48. ҚАМЗАБЕКҰЛЫ ДИХАН

49. ҚАРАБАСОВА ЛАУРА ШАПАЙҚЫЗЫ

50. ҚОЖАХМЕТОВА ЛӘЗЗАТ ТАЙМЫРҚЫЗЫ

51. ҚОШАНОВ ЕРЛАН ЖАҚАНҰЛЫ

52. ҚҰРМАНОВА АЙЗАДА АМАНГЕЛДІҚЫЗЫ

53. ҚҰСПАН АЙГҮЛ САЙФОЛЛАҚЫЗЫ

54. МАҚҰЛБАЕВ ӘБДІБАҚЫТ ТІЛЛӘБАЙҰЛЫ

55. МУТӘЛІ ӘБУТӘЛІП

56. МҰСАБАЕВ САМАТ БАЗАРБАЙҰЛЫ

57. НҰРТАЗА САМАТ РУСЛАНҰЛЫ

58. НЫСАНБАЕВ ЕРЛАН НҰРАЛИҰЛЫ

59. ОҢҒАРОВ ШЫРЫНБЕК СУСЫНҰЛЫ

60. ПЛАТОНОВ АРТУР СТАНИСЛАВОВИЧ

61. ПОЗИЛОВ БАҚЫТЖАН ЖОЛДАСБЕКҰЛЫ

62. ПОНОМАРЕВ СЕРГЕЙ МИХАЙЛОВИЧ

63. РАУ АЛЬБЕРТ ПАВЛОВИЧ

64. РОЖИН МАКСИМ НИКОЛАЕВИЧ

65. САВЕЛЬЕВА ТАТЬЯНА МИХАЙЛОВНА

66. САИРОВ ЕРЛАН БИЯХМЕТҰЛЫ

67. САЛЫҚОВ ЕРБОЛ ҒҰМАРҰЛЫ

68. САНДЫБАЕВ МАРАТ НҰРЛАНБЕКҰЛЫ

69. САҚБАЕВ АЛМАС АХМЕТБЕКҰЛЫ

70. САРЫМ АЙДОС ӘМІРОЛЛАҰЛЫ

71. СӘДУАҚАСОВА ДИНАРА ТАЙБАСАРҚЫЗЫ

72. СӘРСЕНҒАЛИЕВ НАРТАЙ АРАЛБАЙҰЛЫ

73. СЕРІКБАЕВ БАУЫРЖАН СЕРІКҰЛЫ

74. СМАҒУЛОВ БАУЫРЖАН ӘМІРЖАНҰЛЫ

75. СМАҒУЛОВ ДИДАР НҰРКЕНҰЛЫ

76. СМЫШЛЯЕВА ЕКАТЕРИНА ВАСИЛЬЕВНА

77. СОМОВ ДМИТРИЙ ОЛЕГОВИЧ

78. СҮГІРБАЙ АЯТ ИСАТАЙҰЛЫ

79. СҮЛЕЙМЕНОВА ЖҰЛДЫЗ ДОСБЕРГЕНҚЫЗЫ

80. ТАНАТАРОВА ЖАДЫРА НАҒАШЫБАЙҚЫЗЫ

81. ТАКИЕВ МӘДИ ТӨКЕШҰЛЫ

82. ТЕМІРЖАНОВ МҰРАТ БАРИТҰЛЫ

83. ТҰРҒАНОВ ДҮЙСЕНБАЙ НҰРБАЙҰЛЫ

84. ТОЛЫҚБАЙ МАҚСАТ МӘЛІКҰЛЫ

85. ХАБИБУЛЛИН АСҚАР ДАУЫСҰЛЫ

86. ШАПАҚ УНЗИЛА ШАПАҚҚЫЗЫ

87. ШАРИПОВА ФИРУЗА ФАХРИТДИНОВА

88. ШАТАЛОВ НИКИТА СЕРГЕЕВИЧ

89. ІЗМУХАМБЕТОВ БАҚТЫҚОЖА САЛАХАТДИНҰЛЫ

90. ЮСУПОВА ӘЛИЯ МАҚСҰТҚЫЗЫ

Бірмандатты округтер бойынша ұсынылған кандиадаттар:

АСТАНА ҚАЛАСЫ

ТҰРЛЫХАНОВ ДӘУЛЕТ БОЛАТҰЛЫ

ЖОЛЖАҚСЫНОВ ЕРІК ҚАЛИҰЛЫ

АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ

НҰРЛЫБАЕВ РУСЛАН ЕРҒАЛИҰЛЫ

БАЙСАКОВА ЗҮЛФИЯ МҰХАМЕДБЕКҚЫЗЫ

ХИКМЕТОВ АСҚАР ҚҰСЫПБЕКҰЛЫ

ШЫМКЕНТ ҚАЛАСЫ

ИСАБЕКОВ ДАНАБЕК ЕРЖАНҰЛЫ

ӘЛИЕВ БОЛАТБЕК НӘЖІМЕТДИНҰЛЫ

АБАЙ ОБЛЫСЫ

САБИЛЬЯНОВ НҰРТАЙ САЛИХҰЛЫ

АҚМОЛА ОБЛЫСЫ

МЫСЫРӘЛІМОВА АЙНА ЕРМЕКҚЫЗЫ

АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ

ӘЛІШЕВ ҚАЗЫБЕК ҚҰРМАНҒАЛИҰЛЫ

АЛМАТЫ ОБЛЫСЫ

ДАВЛЕТОВ СЫДЫҚ ӘБУҰЛЫ

ӘБИТОВ ЕРІК ӘЗІЛЖАНҰЛЫ

АТЫРАУ ОБЛЫСЫ

1.ЖҰБАНОВ ӘДІЛ ОРЫНБАСАРҰЛЫ

БАТЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ

ӨМІРӘЛИЕВ МҰРАТ АМАНГЕЛДІҰЛЫ

ЖАМБЫЛ ОБЛЫСЫ

ИСҚАНДИРОВ МҰҚАШ ЗҰЛҚАРНАЙҰЛЫ

НҰРЫМОВА ГҮЛДАРА АЛДАНЫШҚЫЗЫ

ЖЕТІСУ ОБЛЫСЫ

ҚОЖАСБАЕВ РУСЛАН СӘДУАҚАСҰЛЫ

ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫ

ҚАЛЫҚОВ АРМАН ҚОБЫЛАНДЫҰЛЫ

БЕКСҰЛТАНОВ ҚҰДАЙБЕРГЕН БЕКСҰЛТАНҰЛЫ

ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫ

ӘБІЛ ЕРКІН АМАНЖОЛҰЛЫ

ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫ

ЖАЙЫМБЕТОВ МАРХАБАТ ЖАЙЫМБЕТҰЛЫ

МАҢҒЫСТАУ ОБЛЫСЫ

ЖАҢБЫРШИН ЕДІЛ ТЕРЕКБАЙҰЛЫ

ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫ

АМАНТАЙ ЖАРҚЫНБЕК

СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ

МАМБЕТОВ ЕРКЕБҰЛАН НҰРМАҒАНБЕТҰЛЫ

ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫ

БАЛАБИЕВ ҚАЙРАТ РАХЫМҰЛЫ

СӘДІБЕКОВ ҰЛАСБЕК

ҚЫРЫҚБАЕВ ТЕМІР БАЗАРБАЙҰЛЫ

ҰЛЫТАУ ОБЛЫСЫ

САТЫБАЛДИН ЕРБОЛАТ ЖАЛҒАСБАЙҰЛЫ

ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ

ТҰМАШИНОВ ҰЛЫҚБЕК ШАБДАНҰЛЫ